CUD SERCA

Nazywam się Piotr Bracichowicz. Od dziecka czułem silną więź i jedność  z Bogiem/Źródłem wszystkiego, co istnieje  Zawsze czułem w sercu, że mamy  ogromny potencjał oraz moc, ale nie jesteśmy tego świadomi.

 
To spowodowało, że wszedłem na drogę rozwoju duchowego, by odkryć swój boski potencjał oraz rozwiązać własne problemy życiowe.Ukończyłem kilka kursów, w tym  kurs metody Silvy, dzięki któremu odkryłem swoje niezwykłe zdolności intuicyjnie. Jestem również absolwentem 3 kursów metody Theta Healing. Zdobyłem także dyplom metody Timeless oraz mam za sobą kurs metody "OK, może tak być".
 
Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem były dla mnie bardzo ważne na drodze poszukiwań tego, kim naprawdę jestem. Każda z tych metod na jakimś etapie mojego życia była bardzo pomocna.
 
Stopniowo jednak zacząłem odchodzić od nich, ponieważ próbowały mnie naprawiać, programować, ciągle oczyszczać się energetycznie lub grzebać w swojej podświadomości, która była jak studnia bez dna. Można w ten sposób naprawiać się do końca życia.
 
Głęboko w sercu poczułem, że nie o to w tym wszystkim chodzi. Skoro wszyscy stanowimy jedność ze Źródłem wszelkiego istnienia i jesteśmy Bogiem w działaniu, więc już jesteśmy piękni i doskonali. Wystarczy zaufać sobie, swojemu sercu i dać się prowadzić. 
 
Posiadamy moc Stwórcy w sobie, to moc naszej uwagi. To od nas zależy, czemu damy uwagę w swoim życiu. Jeżeli uświadomimy sobie naszą boskość oraz to, że jesteśmy miłością, nasze życie zacznie się zmieniać. Pojawi się w nim miłość, spokój oraz harmonia.
 
Obecnie prowadzę konsultację z poziomu serca w celu przebudzenia w sobie mistrza, nawiązanie kontaktu z własnym ciałem oraz otwarcie się na boską moc.  Podczas takiego spotkania, które odbywa się w przestrzeni serca, osoba odkrywa w sobie prawdziwe piękno.
 


Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl